TARGI I JARMARKI

TARGI I JARMARKI

with Brak komentarzy

Po długim okresie intensywnej pracy, przychodzi czas na rozluźnienie i zajęcie się tym co przyjemne. Oczywiście kochamy projektować i kreować Waszą przestrzeń, a nader wszystko kochamy spotykać się z Naszymi klientami i rozwiązywać wspólnie problemy. Czasami błahe, a czasami takie, które i nam nie pozwalają spać po nocach, więc dobrze jest od czasu do czasu odejść od stołu kreślarskiego i zejść do warsztatu rozprostować kości. Przygotowaliśmy dla Was nowe produkty: nowy beton, drewno i szkło.

Już w tą sobotę (10.09) serdecznie Was zapraszamy na Jarmark, który odbędzie się na rynku w Katowicach. Na Jarmarku będziemy już poraz drugi, dzięki zaangażowaniu i zaproszeniu miasta Katowice. Na naszym stoisku będziecie mogli zobaczyć, dotknąć oraz kupić nasze produkty, by mogły one dodać oryginalnego charakteru Waszym wnętrzom. Podobno ma być 30 stopni, więc pogoda już nam sprzyja:)

Natomiast drugim terminem, gdzie możemy się poznać będzie 2 edycja Silesia Bazaar Dizajn 18.09.2016r. Na tym wydarzeniu, będziemy promować nowo otwierany Showroom w centrum Katowic, w którym będą sprzedawane prawdziwe upcyclingowe produkty. Na tym otwarciu nie może Was zabraknąć, a każdy kto nas odwiedzi na Silesia Bazaar i polubi fanpage: https://www.facebook.com/upstorepoland/, otrzyma od nas zniżkę na pierwsze zakupy w UPstore o wartości 10% na cały nasz asortyment.

Zapraszamy!!

 

zdj. Marzena Szaflik Fotografia

Leave a Reply