Świątecznie

Świątecznie

with 2 komentarze

Po długiej przerwie świątecznej i zajmowaniem się pieczeniem pierników, ciasteczek, makowców i innych pyszność, chcielibyśmy podziękować za wspólną spędzoną sobotę na Silesia Bazaar w Spodku. Dziękujemy za wsparcie naszych przyjaciół i znajomych: Asi, Ani, Adamowi i Kali, Piotrkowi, Oli i Patrycji.

Spotkaliśmy tam wielu fantastycznych ludzi z pasją i fachem w ręku!! Z przyjemnością dyskutowaliśmy z Wami o Waszych pasjach, potrzebach i marzeniach. W luźnej i świątecznej atmosferze mogliśmy poznać wasze zainteresowania i poznać Wasze opinie o Naszych produktach. Mamy nadzieję że się jeszcze zobaczymy.

Jesteśmy zadowoleni, zarówno z ilości wystawców jak i z zainteresowania, które wzbudzaliśmy. Największą popularnością cieszyły się bezapelacyjnie betonowe stopery do drzwi:) a najszybciej rozeszły się wszystkie betonowe poduszki – świeczniki. Jak na debiut podobno wyszło fantastycznie – ogromnie się z tego powodu cieszymy. Jesteśmy przekonani że zakupione u Nas produkty nadały Waszym czterem kątom, klimatyczny nastrój i wzbudziły Waszą ciekawość tematem upCyclingu i ecoDesignu!

Mamy nadzieję, że zobaczymy się jeszcze nie raz i będziemy mogli zaskoczyć Was nowymi pomysłami.

2 Responses

 1. tychy informacje
  | Odpowiedz

  Witaj, fajny wpis. Jeśli masz czas zachęcam do rewizyty.

  • JJochymczyk
   | Odpowiedz

   Dziękuję i na pewno skorzystam z zaproszenia.

Leave a Reply