IDEA

Podziel się swoim marzeniem, a my sprawimy, że w nim zamieszkasz.

Wyobraź sobie: siedzisz w fotelu, rysujesz coś, a po pewnym czasie nabiera to formy w przestrzeni. Coś, co było Twoim marzeniem, potem płaskim rysunkiem, jest w trzech wymiarach i można tam mieszkać

 

O NAS

mArch’o studio, posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu dla Katowic miejsc szczególnych i wyjątkowych. Na każdą przestrzeń patrzymy indywidualnie.

Nasz zespół to przede wszystkim ludzie młodzi, to jednak w młodości, a nawet w tak charakterystycznej dla niej naiwności, jest wiele pozytywnego potencjału, który pozwala osiągnąć założone cele.

Skupiamy się na potrzebach Naszych Klientów i ich rodzin. Realizujemy i angażujemy się  w indywidualne i wyjątkowe projekty współgrające z otaczającą Nas przestrzenią, propagując przy tym antykonsupcyjny styl życia i dbałość o środowisko. Poprzez wspólny dialog spełniamy oczekiwania Naszych Klientów zachowując przy tym trzy główne zasady: trwałość, użyteczność i piękno.

CO ROBIMY:

W mArch’o studio zajmujemy się realizowaniem indywidualnych projektów związanych z architekturą, wzornictwem przemysłowym, grafiką, a ostatnio zaangażowaliśmy się w ecodesing i upcykling. Szukamy recepty na łączenie w codziennej pracy wyuczonego rzemiosła z zainteresowaniami, które znacznie wzbogacają myślenie o otaczającej nas przestrzeni. W Naszych projektach wykorzystujemy rzeczy pozornie nie potrzebne. Bo kiedy, się uważnie rozejrzeć, wśród nas są przedmioty, które po włożeniu w nie trochę chęci, dbałości i czasu na nowo zyskają duszę.