Nowe wcielenie deski z palety. Najczęściej wykorzystywana w nietypowych konstrukcjach palet. Zeszlifowana do gładkości i polakierowana. Do deski został przykręcony wieszak na smycz oraz słoiczek, do którego można wsypać różne smakołyki dla psa. Dzięki ramce z farby tablicowej możesz łatwo zapisać imię swojego psa lub inną ważną wiadomość dla opiekuna twojego pupila podczas twojego wyjazdu.  Deska od spodu posiada zamontowany uchwyt, dzięki któremu można ją łatwo przymocować do ściany. Wykonana z drzewa sosnowego, bukowego lub dębowego w zależności od dostępności. Drewno sprowadzane jest z zagranicy gdzie przez kilkanaście miesięcy leżakowało. Dostępne różne kolory lakieru i impregnatu.

Produkt wykonany w 99% z materiałów z odzysku! Nie wykorzystujemy nowego drewna, propagując przy tym antykonsumpcyjny styl życia i dbałość o środowisko.

 

Drewno nie pochodzi z palet EURO lub EPAL. Nie było nasączone żadnymi chemikaliami przeciw grzybom lub kornikom. Nie było również wykorzystywane w branży chemicznej.

Rozmiar: 20x12x2 cm

Pielęgnacja: czyścić wilgotną lub suchą ściereczką.

Zamawiane produktu mogą różnić się od zaprezentowanych w galerii ze względu na to że każdy produkt jest obrabiany ręcznie z dostępnego w danym momencie drewna.

NAZWA PRODUKTU: DRE_WIESZAK_NA_SMYCZ

CENA: 25,00 PLN

Złóż zamówienie