Świecznik wykonany z drewna odzyskanego ze specjalnych palet. Zeszlifowany do gładkości i podbity filcem, który zabezpiecza powierzchnie przed zadrapaniem. Wykonany z drzewa sosnowego, bukowego lub dębowego w zależności od dostępności. Drewno sprowadzane jest z zagranicy, gdzie przez kilkanaście miesięcy leżakowało. Z obu stron zaimpregnowany lakierem, natomiast szczyt i boki pomalowane białą błyszczącą farbą do drewna. Nadaje się zarówno na stół do jadalni jak i salonu, dodając charakter wnętrzu. Do każdego produktu dodajemy świeczkę gratis.

Produkt wykonany z 99% z materiałów z odzysku! Nie wykorzystujemy nowego drewna, propagując przy tym antykonsumpcyjny styl życia i dbałość o środowisko.

Drewno nie pochodzi z palet EURO lub EPAL. Nie było nasączone żadnymi chemikaliami przeciw grzybom lub kornikom. Nie było również wykorzystywane w branży chemicznej.

Rozmiary: wysoki: 18,5×9,5×4,5 cm; średni: 13,5×9,5×4,5 cm; niski: 12,5×9,5×4,5 cm

Pielęgnacja: czyścić wilgotną ściereczką.

Zamawiane produkty mogą różnić się od zaprezentowanych w galerii ze względu na to że każdy produkt jest obrabiany ręcznie z dostępnego w danym momencie drewna.

NAZWA PRODUKTU: DRE_ŚWIECZNIK_DOMEK

CENA:

1 SZT. – 20,00 PLN

3 SZT. – 45,00 PLN

 Złóż zamówienie