JARMARKOWY ZAWRÓT GŁOWY:)

JARMARKOWY ZAWRÓT GŁOWY:)

with 1 komentarz

Dostajemy od Was bardzo dużo zapytań, gdzie można dowiedzieć się o organizacji targów, bazarów, jarmarków z rękodziełem, upcyclingiem i odnawianiem rzeczy, stworzyliśmy mały zbiór stron internetowych i fanpages na których znajdziecie wydarzenia warte odwiedzenia. Na niektórych już byliśmy, jako wystawcy jak i klienci, a niektóre mamy w planach odwiedzić. Takie bazary to doskonała okazja na zaopatrzenie się w oryginalne i nie banalne produkty, które nadadzą naszemu otoczeniu niepowtarzalny klient. W większości rzeczy wystawiane na takich bazarach są wykonywane ręcznie z największą starannością, dlatego jakość każdego jest bardzo wysoka.

My w najbliższych miesiącach pojawimy się na dwóch wydarzeniach.  Będziemy na Jarmarku na Nikiszu w dniach 5-6.12.2015r. oraz na Jarmarku Rzeczy Ładnych w Chorzowie w dniu 20.12.2015r. Na obydwa wydarzenia trudno się zapisać, ponieważ jest wiele chętnych i miejsca rozchodzą się jak świeże bułeczki. Nam w tym roku się udało:). Tak duże zainteresowanie dobrze świadczy o tych miejscach i napawa nas nadzieją.

Jarmark na Nikiszu organizowany jest przez Stowarzyszenie Fabryka Inicjatyw Lokalnych już ósmy raz. Jak chwali się organizator na Jarmarku, który trwa aż dwa dni, będzie 150 wystawców, koncerty, karuzele, śląska kuchnia i maszkety, rękodzielnicy i artyści ze Śląska, Zagłębia, Małopolski, Podbeskidzia i Podlasia, no i oczywiście w Mikołajki nie zabraknie też Mikołaja i niespodzianek dla odwiedzających. Co prawda Jarmark odbędzie się na dworze, ale my liczymy, że w te mroźne dni będzie nas grzała świąteczna atmosfera Jarmarku oraz… grzane wino, albo sam jego zapach:). Jarmark odbędzie się w Katowicach – Nikiszowiec na Placu Wyzwolenia, ul. Rymarskiej i ul. Krawczyka w godzinach 10:00 – 19:00 zarówno 5 jak i 6 grudnia. Już nie umiemy się doczekać.

Jarmark Rzeczy Ładnych na którym również będziemy się wystawiać, planowany jest 20 grudnia 2015r. w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury „Batory” w Chorzowie. Organizatorem jest Aleksandra Kajewska-‘Luna-Art’ i jak zapewnia, Jarmark będzie miejscem spotkania twórców ceramiki, biżuterii, decoupage, haftu, malarstwa, witrażu, rzeźby oraz bardzo szeroko pojętego rękodzieła. Na to wydarzenie również musieliśmy „polować”, a na wcześniejszą edycję nie było nam dane się zapisać. Już teraz jest zapisanych ponad 50 wystawców, w tym my:). Jarmark zaczyna się o godzinie 10:00, a kończy o 17:00, 20 grudnia, a ponieważ odbędzie się tuż przed samymi świętami jest to idealna okazja na ostatnie przedświąteczne zakupy.

Przygotowania do obydwóch Jarmarków idą u nas pełną parą. Chcemy Was zaskoczyć nowymi produktami, dlatego nie próżnujemy i każdą wolną chwilę wykorzystujemy do urzeczywistniania naszych pomysłów. W tych dniach będziecie też mogli liczyć na świąteczne rabaty oraz słodkości dla najmłodszych. Tak więc zapraszamy!!

Poniżej przedstawiamy listę miejsc wartych odwiedzenia. Część z nich już była, ale warto śledzić strony, by nie przegapić kolejnych edycji:

 

 

Jestem pewna, że jest ich więcej, ale większość informacji jest przekazywana z ust do ust. Jeśli uważacie, że coś pominęłam to piszcie w komentarzach co jeszcze warto zobaczyć.

 

One Response

  1. KORA
    | Odpowiedz

    Super, właśnie tego szukałam!

Leave a Reply