Jak zhakować IKEA?

Jak zhakować IKEA?

with Brak komentarzy

A jednak! Nie wszystkim w pełni odpowiada asortyment, którym dysponuje IKEA. My ubolewamy, że tak mało jest u nich produktów prawdziwie drewnianych i naturalnych, a przecież Szwecja uwielbia naturalne klimaty.

Przerabiamy i odnawiamy tylko stare, warte uwagi meble, a może by tak skupić się również na tych, które w większości są już w naszych domach. Nie oszukujmy się, ale właśnie IKEA jest liderem wśród sklepów z wyposażeniem wnętrz, dlatego większość z nas ma przynajmniej jeden mebel tej marki. Dlatego jeśli stwierdziliśmy, że już nam nie pasuje, jest zniszczony, stary ale ciągle w dobrym stanie, zróbmy z nim coś co odwiedzie nas od jego wyrzucenia.

Przeszukując internet można wywnioskować, że tysiące ludzi zmienia, dostosowuje i uszlachetnia meble oraz dodatki kupione w sklepach IKEA. Na pomysł zrzeszenia wszystkich majsterkowiczów z własną wizją mebla z IKEA, wpadła pewna młoda dziewczyna. Malezyjka pod pseudonimem Jules Yap w 2006 roku założyła bloga ikeahacker.blogspot.com na którym chwaliła się swoimi realizacjami w przerabianiu mebli. Po jakimś czasie wiele ludzi z całego świata zaczęło przysyłać do niej zdjęcia z ich własnymi projektami. I tak w 2013 roku Jules wykupiła domenę ikeahackers.net, na której stworzyła wielką wirtualną rodzinę majsterkowiczów dzielących się swoimi pomysłami. Strona cieszy się niesłabnącą popularnością, a liczba odsłon przekracza setki milionów.

Wejdźcie na stronę http://www.ikeahackers.net/ i poznajcie rodzinę IKEAHackers !!!

Leave a Reply