Dziecinny up_cycling.

Dziecinny up_cycling.

with 1 komentarz

Jak jeszcze wykorzystać up_cycling? Możliwości jest tyle, że sami nie jesteśmy w stanie ich wymienić. Ostatnio natknęliśmy się na bardzo oryginalne i piękne przykłady. Jeden szczególnie przypadł nam do gustu. Jest nim „Tree Change Dolls”. Nigdy nie przyszło nam do głowy że ze starych niechcianych lalek można zrobić takie cuda. Oczywiście ideą tworzenia takich zabawek była ogromna chęć pewnej Mamy do podarowania swoim dzieciom lalek, które nie byłyby wystylizowane i wymalowane jak seksbomby po piętnastu operacjach plastycznych. Lalki miały być odzwierciedleniem dziewczynek i chłopców, które spotyka się na co dzień na ulicy. Miały dawać prawdziwą radość z zabawy lalkami, które przypominają przyjaciół i koleżanki, a nie (naciągane) „modelki”.

Musimy przyznać że pani Soni Singh wyszło to perfekcyjnie. Korzystając z lalek, które na ogół kupuje na kiermaszach rzeczy używanych, przerabia je w lalki, które pod jej rękami już nie przypominają te oryginalne przekoloryzowane zabawki. Dodając im nowe oczy, usta, fryzury, a nawet ubrania przemienia je w zabawki, które wręcz zachęcają dzieci do zabawy, a przy tym dba o środowisko nie zaśmiecając świata nowymi produktami. Jesteśmy zachwyceni jej ideą i trzymamy kciuki za jej dalsze małe projekty. Oby więcej takich osób, które swoją pasją chcą coś zmienić w swoim życiu. Nie możemy w pełni opisać tego co robi Sonia, najlepiej jak sami zobaczycie. Wszystkie jej zabawki możecie kupić w sklepie Tree Change Dolls. Sami zobaczcie ile tego jest (http://treechangedolls.tumblr.com/ lub www.facebook.com/treechangedolls/timeline). Każdy może tam znaleźć coś dla swoich maluchów.

Jesteśmy dumni, że idea up_cyclingu wciąga coraz więcej ludzi i zatacza szersze kręgi wśród różnych dziedzin życia.

One Response

  1. Mina Baltierra
    | Odpowiedz

    I Really Enjoyed The Blog. I Have Just Bookmarked. I Am Reguler Visitor Of Your Website I Will Share It With My Friends Thanks and I promiss I will visit your blog again.

Leave a Reply