5 URODZINY – NOWY ROŹDZIEŃ

5 URODZINY – NOWY ROŹDZIEŃ

with Brak komentarzy

Przyznajemy się, że rzadko mamy wolną chwilę dla siebie, ale jak już się taka przytrafi lubimy odwiedzać różne imprezy tematyczne i rozmawiać ze starszymi kolegami po fachu. I tak było i tym razem. W piątek, 22 kwietnia NOWY ROŹDZIEŃ obchodził swoje piąte urodziny i IV noc architektów, którą nie mogliśmy przegapić, tym bardziej, że otrzymaliśmy zaproszenie od jednego z naszych ulubionych salonów.

Były konkursy, prezentacje, koncert i mnóstwo innych atrakcji, których nie mogło zabraknąć na takim wydarzeniu. Z nich wszystkich najbardziej utkwił mi występ pięknej wiolonczelistki, która dosłownie zwaliła mnie z nóg swoim występem:)

Processed with Moldiv

Nie mogło też zabraknąć konkursu z losowaniem wizytówek, i co, jak zwykle poszczęściło się mojemu mężowi (chyba muszę zmienić wizytówki:)).

Processed with Moldiv

Ale najbardziej cieszę się, że podczas takich imprez można spokojnie bez pośpiechu porozmawiać z wystawcami i firmami wnętrzarskimi oraz budowlanymi. W większości z marek znajdujących się w Nowym Roździeniu, współpracujemy już dłuższy czas, ale dobrze jest czasami spotkać się z ludźmi na takiej nie zobowiązującej stopie, a zwłaszcza poznać właścicieli Polskich firm wnętrzarskich. Posłuchać o ich dążeniu do perfekcyjności i usatysfakcjonowania klienta – po prostu coś pięknego!

Katowice przyciągnęły do siebie wiele Polskich firm wnętrzarskich i designerskich, które również znajdują się w tym nie pozornym budynku, jakim jest NOWY ROŹDZIEŃ. Możemy tam również znaleźć marki z zagranicy i firmy sprowadzające dodatki wnętrzarskie i meble z dalekich zakątków świata. Takim przykładem jest salon INNE MEBLE, który wręcz uwielbiamy, za ich nie banalne rozwiązania. Jednym dodatkiem mogą sprawić, że nasze mieszkanie nabierze charakteru. I takich przykładów jest wiele, nie będziemy zdradzać Wam ich wszystkich, bo powinniście sami zobaczyć jaką alternatywę dla popularnych sieciówek wnętrzarskich kryje wnętrze NOWEGO ROŹDZIENIA. Zachęcamy do odwiedzenia tego miejsca i stworzenia na ich bazie oryginalnej, przyjemnej przestrzeni mieszkalnej – oczywiście we współpracy z nami:).

Natomiast organizatorom tego wydarzenia jeszcze raz dziękujemy za zaproszenie i czekamy na kolejne edycje!

Processed with Moldiv

Wszystkie zdjęcia pochodzą z fp: https://www.facebook.com/nowyrozdzien/?fref=ts

Leave a Reply